Firma Adı İletişim Konum
YILMAZ MAKİNE SAN VE TİC AŞ
Taşdelen mah. Atabey Cad. No:9 Çekmeköy - İstanbul / Çekmeköy / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 312 2828
Web: www.yilmazmachine.com.tr
Salon: 7
Stant: 712
Ürün Grupları
  • Manuel Otomatik ve Bilgisayar Kontrollu Pencere Profil imalat Makineleri
  • PVC Kose Kaynak ve Temizleme Makineleri Robot CNC Hatlari
  • Kesim ve Profil islem Makineleri
  • Freze Polisaj Delme Makineleri
  • Pencere Montaj Tasima Stok - Kanat Toplama Masalari ve Ekipmanlari

1977 yılında kurulan YILMAZ Makine, PVC Alüminyum Profil İşleme Makinelerinin kurulum, Teknik Bakım, Arıza, Yedek parça ve aksesuar, ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile Ürün Satış, Teknik Destek, Arıza Onarım ve Yedek Parça Satışlarını gerçekleştirmektedir. Dünya üzerinde 85 ülkeyi aşkın ihracat hacmiyle farklı kıta ve ülkelerde satış ve üretim faaliyetlerini sürdüren Yılmaz Makine, dünya genelinde de 65 in üzerinde bayi ağına sahiptir. Yılmaz Makine, değişen ihtiyaçlara yönelik araştırma, geliştirme, tasarım, üretim, satış ve satış sonrası alanlarında hizmet vererek, çözüm ortaklarının mekatronik, pnömatik, hidrolik hidropnömatik alanlarındaki teknolojilerini kullanarak gelişimi ilke edinmiştir. Sağladığı hızlı büyüme ile sektörel, toplumsal ve bireysel çıkarları da göz önünde bulunduran Yılmaz Makine, ülkesinin, sektörünün ve üretim hacminin yükselmesi için yatırımlarda bulunmaktadır. Faaliyetlerini dürüst, saygılı, toplumla barışık, insana değer veren, üstün kalite ve ilkelere dayandıran Yılmaz Makine, güven prensibiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.

PIM 6509PVC PROFİL İŞLEME MERKEZİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

PIM 6509 piyasada kullanılmakta olan her türlü PVC profili işlemek üzere özel olarak tasarlanmış, 8 eksende hareket sağlayan servo kontrollü bir makinedir. PVC profillerin dört yüzeyindeki frezeleme, su tahliye kanallarının, menteşe, anahtar ve kol deliklerinin açılması, testere ile boy kesme operasyonlarını yapabilmektedir. Makine programı minimum israf ve maksimum üretim prensibine göre çalışmaktadır. Operatör, besleme konveyörüne 7 adet PVC profil koyarak hattı besleyebilmekte ve robot kolu profilleri tutarak, işleme & kesme merkezine taşımaktadır. Kesme ünitesi 30⁰-150° aralığında istenilen açıda profillerin seri olarak kesim işlemlerini yapabilmektedir. Operatör makine ile senkronize olarak çalışan barkod yazıcıdan çıkan etiketi kesilen profile yapıştırarak kaynak hattına sevk eder.

PCC 6505OTOMATİK PROFİL KESME MERKEZİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

PVC ve Alüminyum profillerin servo kontrollü motorlar vasıtası ile boy kesme işlemlerini yapmak için tasarlanmıştır. Operatör besleme konveyörüne 10 adet profil koyarak hattı besleyebilmektedir. Robot kolu PVC ve alüminyum profilleri tutarak, kesme merkezine taşır ve 45⁰-135° aralığında istenilen açıda profillerin seri olarak kesim işlemleri yapılır. Çıkışta pnömatik robot kolu kesilen profili alarak boşaltma konveyörüne bırakır. Senkronize çalışan barkod yazıcıdan barkot etiketi yazdırılarak kesilen profile yapıştırılır ve profil lojistik ekipmanlarına yerleştirir.

MEM 128YARI OTOMATİK ÇOKLU ORTA KAYIT ALIŞTIRMA MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Alüminyum ve PVC profilleri hassas bir biçimde alıştırma işlemlerinde kullanılan motor kayış mekanizmalı seri olarak çalışan çoklu profil kertme makinesidir.

DK 502PVC ÇİFT KÖŞE KAYNAK MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

PVC profillerinin iki köşesinin kaynak işlemi ile birleştirmeleri amacı ile kullanılır.

CCL 1660PVC KAYNAK VE KÖŞE TEMİZLEME MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

2 ve 4 eksende hareket sağlayan CNC kontrollü köşe temizleme ve 4 köşe PVC profil kaynak

AIM 4420-74204 EKSENLİ CNC PROFİL İŞLEME MERKEZİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AIM 4420 piyasada kullanılmakta olan her türlü aluminyum & PVC profiller, düşük karbon alaşımlı ve ince cidarlı çelik profilleri işlemek üzere özel olarak tasarlanmış CNC kontrollu 4 eksen bir makinedir. 4. eksen özelliği ile profillerin 3 yüzeyinde de işleme yapabilmektedir.

SNM 560 SRVALÜMİNYUM CEPHE KERTME MAKİNESİ SERVO
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

SNM 560 her türlü cephe kaplama, kış bahçesi uygulamaları, aydınlatma pencereleri ve özel uygulamalarda kullanılan PVC ve alüminyum kasa, kanat, orta kayıt ve lento profillerine istenilen açı ve ölçüde boşaltma işlemi yapmak amacı ile tasarlanmıştır. Kesilecek profil makine tablası üzerine sabitlenerek ve 2 adet testerenin bağlı olduğu hidro-pnömatik kesme ünitesi otomatik olarak hareket ederek kesme ve boşaltma operasyonları yapılmaktadır. SNM 560 M modelindeki teknik özelliklere ilave olarak; Her iki testerenin açısal hareketleri ile kertmenin yüksekliği ve derinlikleri 4 adet servo motor ile kontrol edilebilmektedir. Kertme işlemi için gerekli tüm bilgiler ekran klavye ile girilebilmektedir.

KM 215YARI OTOMATİK ORTA KAYIT ALIŞTIRMA MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Alüminyum ve PVC profilleri hassas bir biçimde alıştırma işlemlerinde kullanılan Hidro-pnömatik olarak çalışan kertme makineleridir.

CRM 250 S3 MOTORLU KOPYA FREZE MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

3 MOTORLU KOPYA FREZE MAKİNESİ

NCR 3004 EKSEN NC KONTROLLÜ FREZE MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Alüminyum ve PVC profillerin 4 tarafını şablon gerektirmeden hızlı ve hassas işleyebilen, kapı ve kanatlarda barel yuvası, kilit, kol yeri ve ispanyolet kanalı ile deliklerini açmak için tasarlanmış 4 eksenli NC freze makinedir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • YILMAZ
  • YILMAZ MACHİNE
  • TOOLQUAZ
  • WERDAS