Neden Katılmalısınız? l Avrasya Pencere

Hibrit Fuar Deneyimi ile Yüz Yüzeden Daha Fazlası! Fiziksel fuarın gücü dijital dünyanın avantajları ile birleşiyor. Hibrit Fuar modeli sayesinde, ulaşmayı hedeflediğiniz tüm ziyaretçi profili ile hem 4 gün boyunca yüz yüze hem de dijital uygulamalarımız sayesinde fuar öncesinde, fuar esnasında ve sonrasında buluşma fırsatı yakalayacaksınız.

Reed-Tüyap Birlikteliğiyle Yüksek Yurtiçi ve Uluslararası Ziyaretçi Kalitesi! 41 ülkede düzenlediği 500 fuarla dünyanın en büyük fuar organizatörü olan Reed Exhibitions’ın uluslararası arenadaki uzmanlığı ve Tüyap’ın bölgemizdeki hakimiyeti sayesinde uluslararası yönü güçlü bir fuarda olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

3 Büyük Fuar 1 Arada! Avrasya Pencere Fuarı, cam ve kapı sektörlerinin lider fuarları olan Avrasya Cam ve Avrasya Kapı fuarları ile tek çatı altında aynı tarihlerde gerçekleşir. Pencere, kapı, cam ve cephe çözümlerinde hiçbir yerde bulunmayacak kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan fuar üçlüsü, inşaat ve mimarlık sektörleri için en cazip ticaret merkezi konumunda.

Hedef Pazarlarda Söz Sahibi Olun! Yurtdışından alım heyetleri ve B2B görüşme programları ile Avrupa'dan Asya'ya, Orta Doğu'dan Kuzey Afrika'ya kadar uzanan geniş bir coğrafyada yer alan hedef pazarlarda ürünlerinizle ilgilenen alıcılar ile bir araya gelebileceksiniz.

Rakamlar Fuarın Başarısını Doğruluyor! Katılımcıların 95%’i fuara yeniden katılmayı düşünüyor. İhracatınızı artırmak, yeni uluslararası pazarlarda yer almak için doğru adres Avrasya Pencere fuarı.

Sektör Liderleri ile Bir Arada Sektörün Nabzını Tutun! Sektörün tüm lider firmaları yeni ürün ve teknolojilerini sergilemek için bu prestijli fuarları tercih ediyor. Yerli ve uluslararası sektörün lider firmalarının yer aldığı fuarda rakiplerinizi takip etme, yeni trendleri gözlemleme, eğitici etkinlik programlarına katılarak işinizi geliştirmeye yönelik yeni çözümler keşfetme fırsatı bulacaksınız.